Home / Patronat / I Regionalne Forum Biznesu – perspektywy i strategia rozwoju
I REGIONALNE FORUM BIZNESU w SOFII

I Regionalne Forum Biznesu – perspektywy i strategia rozwoju

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Sofii we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Kulturalno-Oświatowym im. Władysława Warneńczyka w Bułgarii zaprasza do udziału w „I Regionalnym Forum Biznesu – perspektywy i strategia rozwoju”. Wśród zaproszonych gości i prelegentów znajdą się przedstawiciele administracji rządowej, sfer gospodarczych, analitycy i bankowcy.

Forum stworzy dogodne ramy do pogłębionych dyskusji na temat perspektyw wzmocnienia i rozwoju firm polskich i polonijnych w regionie, w tym współpracy z Polską, a także możliwości skorzystania z istniejących i planowanych instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców m. in. w branżach turystycznej, spożywczej, energetycznej, budowlanej, farmaceutyczno-medycznej i innych.

Forum  będzie nie tylko doskonałą okazją do zaprezentowania swojej działalności i podzielenia się doświadczeniami z Rodakami prowadzącymi swoje firmy w Bułgarii i w innych krajach regionu Europy Południowo-Wschodniej, ale także  do rozbudowania sieci kontaktów biznesowych.

Jednym z celów spotkania w Sofii jest powołanie Regionalnej Izby Gospodarczej, wspierającej polskie i polonijne firmy prowadzące działalność  gospodarczą w państwach południowo-wschodniej Europy.

Patronat medialny nad Forum obejmie TVP Polonia, która przygotuje i wyemituje relację z tego wydarzenia.

PROGRAM „I Regionalnego Forum Biznesu – perspektywy i strategia rozwoju”

27-29.09.2013, Sofia, Bułgaria

  1. 27.09.2013 r.

14:00 – rejestracja uczestników

15:00 – otwarcie Forum

  • ·         Przywitanie uczestników (wystąpienie Ambasadora RP w Bułgarii, Leszka Hensla, oraz przedstawicieli administracji rządowej polskiej i bułgarskiej)
  • ·         Wystąpienie gości (prezentacja sytuacji gospodarczej w regionie)

15:30-18:00 – prezentacja instrumentów wsparcia i przedstawienie działalności firm uczestniczących w Forum

18:30 – uroczysta kolacja

  1. 28.09.2013 r.

10:00-11:15 – panel + dyskusja

11:15 – przerwa kawowa

11:30-13:30 – panel + dyskusja

13:30 – lunch

14:30-17:30 – panel branżowy

18:00 – Buffet dinner kończący oficjalną część Forum

  1. 29.09.2013 r.

11:00 – wycieczka krajoznawcza (opcjonalnie).

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń uczestnictwa na załączonym formularzu w terminie do 30.06.2013 r. (liczba miejsc ograniczona, rejestracja firm w kolejności napływających zgłoszeń). Będziemy zobowiązani za krótkie przedstawienie profilu firmy oraz Państwa oczekiwań co do tematów dyskusji.

Organizator zapewnia zakwaterowanie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: sofia.amb.wk@msz.gov.pl

KOMENTARZE