Home / Bałkany / BiH / „Interex” wycofuje się z Rumunii i przenosi się do BiH i Serbii

„Interex” wycofuje się z Rumunii i przenosi się do BiH i Serbii

Francuski „Les Mousquetaires-Intermarche” potwierdził, że „Interex”, czyli ich bałkański oddział, wycofuje się z rumuńskiego rynku. O wycofaniu się grupy z Rumunii, mówiło się już wcześniej w lokalnych mediach.

Grupa postanowiła, że się wycofa z rumuńskiego rynku i skieruje swoją działalność do BiH i Serbii, pokazuje oświadczenie tego łańcucha sklepów.

Wzmacnianie pozycji na rynku BiH i Serbii „Interex” rozpoczął otwarciem sklepu w Valjevie, 28 sierpnia br., a do końca tego roku w planach jest otwarcie sklepu także w Belgradzie.

Sieć sklepów grupy „Interex” działa na terenie BiH i posiada 24 jednostki, natomiast w Serbii 9. Grupa swoją działalność w BiH rozpoczęła w 1999 roku.

 

Źródło: seebiz.net

 

About Dorota Wojciechowska

Zakochana w Dalmacji i chorwackim Wybrzeżu Adriatyckim. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz filologii chorwacko-serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie stypendystka i studentka kroatystyki na Uniwersytecie w Splicie. Uwielbiająca wszelkiego rodzaju podróże, licencjonowana pilot wycieczek zagranicznych i rezydent.
KOMENTARZE