Home / Bałkany / Serbia / Konkurs „Przedsiębiorca Roku” Ernst & Young po raz pierwszy organizowany w Serbii

Konkurs „Przedsiębiorca Roku” Ernst & Young po raz pierwszy organizowany w Serbii

Serbscy przedsiębiorcy w tym roku po raz pierwszy zawalczą o tytuł „Przedsiębiorcy Roku” w prestiżowym konkursie międzynarodowego koncernu doradczo-audytorskiego Ernst & Young. Wydarzenie to, w pierwszej kolejności rozgrywane na szczeblu krajowym, jest dla biznesmenów niebywałą okazją do promocji. Podczas międzynarodowego finału, który co roku odbywa się w Monte Carlo, zwycięzca serbskiej edycji będzie mógł stanąć ramię w ramię z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad pięćdziesięciu krajów.

Program Przedsiębiorca Roku został opracowany w celu przedstawienia szerszej publiczności biznesmenów, których innowacyjne produkty i osiągnięcia przyczyniły się do wzrostu gospodarek lokalnych oraz do stworzenia nowych miejsc pracy.

Wśród zeszłorocznych zwycięzców konkursu Ernst & Young znaleźli się m.in.: współzałożyciel i dyrektor generalny LinkedIn Reid Hoffman (USA), założyciel i prezes Desigual Thomas Meyer (Hiszpania), prezes Benetton Group Alessandro Benetton (Włochy) czy dyrektor generalny Chipita Spyros Theodoropoulos (Grecja).

Otwarcie tegorocznej edycji konkursu nastąpi 23 lipca.

Źródło: beta.rs, tanjug.rs

About Łukasz Fleischerowicz

KOMENTARZE