Home / Bałkany / Kosowo / Kosowo: Beer Fest Kosova w Prisztinie

Kosowo: Beer Fest Kosova w Prisztinie

Festiwal piwa, którego do chwili obecnej brakowało stolicy Kosowa, zostanie oficjalnie otwarty jutro o godzinie 18.00. Wszyscy mieszkańcy są zaproszeni, by zjednoczyć się na festiwalu poświęconemu wyłącznie smakowi piwa oraz zabawie.

Organizatorzy festiwalu „Beer Fest Kosova”, ogłosili, że 30 września o godzinie 18.00 w Platonie przy Pałacu Młodzieży i Sportu, rozpocznie się otwarcie Festiwalu Piwa organizowanego po raz pierwszy w Kosowie. Organizatorzy imprezy podali do wiadomości, że uroczystość otwarcia poprowadzi Burmistrz Prisztiny, Isa Mustafa.

Festiwal potrwa trzy dni i zaprezentuje się na nim 17 marek piwa: Birra Peja, Lasko, Union, Becks, Heineken, Miller, Tuborg, Warstainer, Amstel, Corona, Peroni, Grolsh, Kaon, Krombacher, Paulaner, Veltins i Guinness. Podczas trzech dni imprezy odbędą się liczne konkursy z nagrodami, będzie rozbrzmiewać muzyka na żywo. Każdego dnia od godziny 19.00 do 20.00 piwo będzie serwowane za darmo, natomiast w pozostałych godzinach będzie sprzedawane po promocyjnych cenach.

Zespoły, które wystąpią podczas festiwalu, to: Sofra Pejane, Malda Sasuri, Hana Cakuli, Zik-zak Orkestra, DJ nga Kosova. Sponsorem medialnym „Beer Fest Kosova” jest Agencja Prasowa Ekonomisti.

Tekst: knninfo.com, tłum. i red. Aleksandra Pawlaczyk

About Łukasz Fleischerowicz

KOMENTARZE