Home / Bałkany / Kosowo / Kosowo: Najbardziej luksusowy hotel na Bałkanach, „Swiss Diamond Hotel”, prawie gotowy

Kosowo: Najbardziej luksusowy hotel na Bałkanach, „Swiss Diamond Hotel”, prawie gotowy

Obiekt, który jest w trakcie ostatnich wykończeń na placu Matki Teresy w Prisztinie, posiada wszystkie elementy pięciogwiazdkowego hotelu, a nawet więcej, jak twierdzą eksperci zaangażowani w jego budowę.

Niegdyś o nazwie „Bozhuri”, później „Iliria”, hotel w centrum Prisztiny jest w stanie przyjąć wielką liczbę klientów. Dzięki swojemu imponującemu wyglądowi wywiera on ogromne wrażenie na mieszkańcach stolicy Kosowa i turystach. W inwestycję zaangażowanych było wielu pracowników, architektów, inwestorów, prace trwały od świtu do nocy. Wszystko po to, aby był to najbardziej luksusowy i najlepszy hotel nie tylko w Kosowie, lecz na całych Bałkanach. Wszyscy z niecierpliwością oczekują uroczystego otwarcia. Jak wiadomo, część hotelu będzie zajmowana przez banki.

Ten wysokiej klasy hotel oferuje wiele usług, które do tej pory nie istniały w Kosowie w takiej formie. Znajdować się tam będą salony piękności proponujące cały szereg zabiegów, takich jak masaże, fizjoterapia oraz dostęp do siłowni sportowej. Dodatkowo ekskluzywny basen z sauną, łaźnię turecką, fińską oraz saunę solną. Będzie można również korzystać z sauny parowej i różnego rodzaju fontann wykonanych z drogich i wyszukanych materiałów. Islam Pacolli, kierownik kompanii „Mabetex” na Bałkanach zapewnia, że tego rodzaju usługi są bardzo trudne do znalezienia nawet w Europie.

 

Tekst: gjuhashqipe.com, tłum. i red. Aleksandra Pawlaczyk

About Karolina Dargiel

KOMENTARZE