Home / Bałkany / Macedonia / Macedonia: Międzynarodowe Targi Budownictwa

Macedonia: Międzynarodowe Targi Budownictwa

Wczoraj, 6 marca rozpoczęły się w Skopju Międzynarodowe Targi Budownictwa, Materiałów i Maszyn Budowlanych oraz druga edycja Targów Nieruchomości.

W ciągu kolejnych 4 dni w targach budowlanych weźmie udział ponad 300 firm. W trzech pawilonach, o łącznej powierzchni 9 tys. m kw., obok macedońskich firm, zaprezentują się bułgarskie, greckie i albańskie agencje nieruchomości. W pierwszym pawilonie prezentują swoją działalność inwestorzy budowlani i przedstawiciele agencji nieruchomości, w drugim, wystawione są materiały budowlane a w trzecim urządzenia sanitarne.

Na Targach Nieruchomości zostanie przedstawiony plan rozwoju sektora nieruchomości. Wczoraj miała miejsce konferencja na temat rozwoju i inwestycji, a a na dziś zaplanowano podobną o architekturze i urbanistyce.

Pod hasłem „Budowanie Przyszłości”, na dziedzińcu targów zostanie wybudowany dom z materiałów przyjaznych środowisku.

Międzynarodowe Targi Budownictwa to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w Macedonii, które wprowadza nowe produkty i nowe rozwiązania techniczne w dziedzinie budownictwa. Wystawcy mają możliwość promowania swoich produktów i liczą na zwiększenie sprzedaży bezpośredniej.

Źródło: tocka.com.mk, novamakedonija.com.mk

About Łukasz Fleischerowicz

KOMENTARZE