Home / Bałkany / Macedonia / Macedonia: Rozpoczęły się zapisy na Skopijski Maraton 2014
Skopski maraton 2014

Macedonia: Rozpoczęły się zapisy na Skopijski Maraton 2014

Kilka dni temu otwarta została rejestracja na największą sportową imprezę w stolicy Macedonii Skopijski Maraton 2014, który odbędzie się 11 maja. Organizatorem wydarzenia są Związek Sportowy Skopje i Miasto Skopje.

Do tej pory zarejestrowali się uczestnicy z 15 krajów (Macedonii, Holandii, Albanii, Turcji, Francji, Danii, Australii, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Niemiec, Rumunii, USA, Polski, Bułgarii i Serbii). Pakiet startowy, który zawiera koszulkę z logo maratonu, numer startowy, program trasy i napój, będzie wręczany 8 i 9 maja w godzinach od 10 do 19 oraz 10 maja w godzinach od 10 do 17. Miejsce zostanie podane w najbliższym czasie. Opłatę za udział w wydarzeniu należy uiścić w momencie rejestracji przez Internet lub przekazem pocztowym. Płatność musi zostać uregulowana w ciągu 48 godzin od zapisania się, w przeciwnym razie uczestnikowi nie będzie zagwarantowany pakiet startowy.

Opłata rejestracyjna na poszczególnych dystansach wynosi odpowiednio:

- maraton 500 MKD

- półmaraton 500 MKD

- 5 km 250 MKD

Na maraton i półmaraton zapisy otwarte będą do 20 kwietnia 2014, na dystans 5 km do 30 kwietnia br.

Źródła: dnevnik.mknovamakedonija.com.mk

About Patrycja Chajęcka

Doktorantka na Wydziale Polonistyki UW i studentka w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UW. Współredaktor portalu "Literatki.com". Publikowała m.in. w „Nowych Książkach”, „Twórczości”, „LiteRacjach” i „EleWatorze”.
KOMENTARZE