Home / Bałkany / Bułgaria / Macedonia: Sprzedaż internetowa przekracza granicę z Bułgarią

Macedonia: Sprzedaż internetowa przekracza granicę z Bułgarią

Macedońska platforma internetowa MarketKonekt należąca do R3 Infomedia rozszerza swoje usługi na rynek bułgarski. Jest to efekt podjętej współpracy tamtejszym partnerem Golden Pages.

MarketKonekt jest macedońską platformą internetową, która umożliwia szybkie nawiązanie kontaktu między sprzedającymi i kupującymi. Firmy, niezależnie od swojej specjalizacji, mogą umieszczać na portalu informacje o oferowanym przez siebie produkcie lub usłudze, które w bardzo łatwy sposób dotrą do potencjalnego odbiorcy. Dzięki temu konsumenci są poinformowani o produktach i usługach, które mogą znaleźć na rynku, a także mogą je porównać i wybrać te najlepszej jakości.

Otwarcie MarketKonekt na bułgarski rynek pozwoli na zdobycie przez macedońskie firmy nabywców w Bułgarii i rozszerzenia działalności swoich firm.

Na MarketKonekt można znaleźć ponad 26 tys. produktów i usług oferowanych przez 1500 macedońskich firm. Swoją ofertę przedstawiło już także 500 bułgarskich firm. Właściciele platformy zapewniają, że w przyszłym roku usługi MarketKonekt będą dostępne także w innych krajach regionu.

Źródła: kapital.com.mk, mk.marketkonekt.mk

About Łukasz Fleischerowicz

KOMENTARZE