Home / Społeczeństwo / Megagwiazdy kręcą film w Bułgarii

Megagwiazdy kręcą film w Bułgarii

Arnold Schwarzenegger rozpoczął kampanię reklamową filmu ,,Niezniszczalni 2”.  Film kręcony jest w Bułgarii, a obok byłego gubernatora stanu Kalifornia wezmą w nim udział Bruce Willis, Sylwester Stallone, Jean Claude Van Dame, Chuck Norris i Jason Statham.
Po przylocie do Bułgarii w miniony poniedziałek, „Terminator” spotkał się z premierem Bojko Borisowem. Schwarzenegger, który kręcił właśnie pierwsze sceny w Studiu Nu Boyana zażartował, zapraszając Borisowa, byłego karatekę, do wzięcia udziału w filmie.
W serwisie społecznościowym Twitter gwiazdy Hollywood pojawiło się wczoraj zdjęcie zrobione na lotnisku wojskowym „Krumowo”, w pobliżu Płowdiwu, na którym widnieją bohaterowie przyszłego filmu.
– Wracam ponownie do akcji w „Niezniszczalnych”. Na planie, w cudownym miejscu w Bułgarii, bawię się fantastycznie z Bruce’em i Sly’em.” – oznajmił Schwarzeneger w serwisie. Na fotografii megagwiazdy są przebrane za postaci filmowe, a za nimi znajduje się samolot wojskowy.
We wtorek Bruce’a Willisa widziano na kolacji ze swoim asystentem w restauracji włoskiej „Mamma Mia”, nad brzegiem rzeki Marica.
– Zachowywał się zupełnie normalne. Zamówił makaron i rybę z owocami morza – ujawnił jeden z pracowników restauracji.

Tekst: e-vestnik.bg, trud.bg, monitor.bg, tłum. i red. Natalia Sobków

About Sylwia Fleischerowicz

KOMENTARZE