Home / Bałkany / Czarnogóra / Porto Montenegro na Monaco Yacht Show
porto.montenegro.portalanalitika.me

Porto Montenegro na Monaco Yacht Show

Firma Adriatic Marinas przedstawiła swój projekt, przystań Porto Montenegro, na targach żeglarstwa, które odbyły się w dniach 25-28 września br. w Monako.
Targi Monaco Yacht Show (MYS), które odbywają się w porcie Hercule, jak co roku zgromadziły tłumy gości: przedstawicieli najbardziej znanych stoczni, pośredników, dostawców sprzętu żeglarskiego, a także najbogatszych klientów i właścicieli luksusowych łodzi. W tym roku, swoje produkty i usługi prezentowało 500 firm żeglarskich z 38 krajów świata.
Wszyscy odwiedzający stoisko Porto Montenegro na wrześniowych targach w Cannes, Southampton i Monako, zostali zaproszeni do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest weekendowy pobyt w porcie, latem przyszłego roku. Każdy zwycięzca i gość zostaną zakwaterowani na dwie noce w rezydencji Porto Montenegro, otrzymają obiad w jednej z nadbrzeżnych restauracji, VIP dostęp do basenu Purobeach i możliwość skorzystania z prywatnego rejsu po zatoce Kotorskiej.

Źródło: portalanalitika.me; portomontenegro.com

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE