Home / Patronat / Prawosławny Sylwester Bałkański: DOCEK NOVE GODINE 2013 w Śnie Pszczoły

Prawosławny Sylwester Bałkański: DOCEK NOVE GODINE 2013 w Śnie Pszczoły

Już po raz trzeci „Warsaw Balkan Madness” oraz Sen Pszczoły zapraszają na wspólne celebrowanie Nowego Roku wg. kalendarza juliańskiego – używanego w obrządku Prawosławnym.

Balkanistyka.org sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem. Wejściówki na imprezę do wygrania na naszym FanPage’u. Zapraszamy!


Tradycją stało się już, że Sylwester Bałkański jest najbardziej szaloną imprezą w roku, kończącą się nie wcześniej niż o 7 rano. Mamy nadzieje, że tak będzie i w tym roku. A wszystko dzięki niesamowitym artystom, którzy wystąpią tej nocy – oraz energii i atmosferze generowanej przez najlepszą publiczność.

Pierwszy z zaproszonych gości to SARAKINA. Zespół dopiero co wydał swój czwarty album – DANCE OF FIRE. Możecie być pewni, że SARAKINA zabierze Was w poetycką podróż po bałkanach, jednocześnie nie pozwalając zaprzestać tańca nawet na minutę! Kolejnym gościem tego wieczoru będzie RAMSES HOPPA, obywatel świata, pochodzący z Amsterdamu, zamieszkujący aktualnie w Budapeszcie. Twórca niesamowitego projektu CIRCUS HOPPA łączącego muzykę bałkańską i swing z elementami performance’u cyrkowego. Jest niezwykle doświadczonym DJem. Krąży historia, że supportując Shantela w Amsterdamie spotkał się z niechęcią „gwiazdy”, gdyż cytując słowa Shantela „Grał za dobrze” doprowadzając ludzi do totalnego wrzenia, a to on miał być główną gwiazdą :)
Uzupełnieniem nocy będzie występ połączonych sił WARSAW BALKAN MADNESS oraz SUFIego – czyli najbardziej szalone rytmy Europy Południowo Wschodniej okraszone żywymi instrumentami perkusyjnymi oraz beatboxem.

=============================
DRESS CODE: Wszystkie Kolory Tęczy
=============================

Świat zwariował. na każdym kroku słyszymy o końcach świata, kryzysach, hipsterach i postmodernistycznym zblazowaniu. Stańmy temu na przeciw, i na tą jedną noc ubierzcie się najbardziej kolorowo jak potraficie. Zabijmy wspólnie nudę wszystkimi kolorami tęczy!!

►► UWAGA: Najbardziej pomysłowe przebrania nagrodzimy alkoholowymi niespodziankami :)

===========
MUZYKA
===========

:: SARAKINA (koncert) :: Białystok ::
http://www.sarakina.art.pl/

:: RAMSES HOPPA (dj set) :: Budapeszt/Amsterdam ::
http://www.facebook.com/RamsesHoppa
https://soundcloud.com/the-scorcher

:: WARSAW BALKANA MADNESS with SUFI (special live-act) ::
http://www.facebook.com/WarszawskiBalkanMadness
https://soundcloud.com/warsaw-balkan-madness

============
CHILL-OUT
============

Przygotujemy też dla Was specjalną salkę chill-outową: przy dźwiękach kojącej muzyki, zapachu kadzideł Nag Champa oraz dzięki specjalnym dekoracjom, będziecie mogli odpocząć od parkietowych szaleństw i nabrać nowych sił do dalszej zabawy!

=============
NIE-MUZYKA
=============

-> SZAMPAN O PÓŁNOCY – aby godnie uczcić nowy rok
-> Wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tą okazję ETNO-UV dekoracje
-> Wizualizacje w klimacie bałkański
-> Specjalnie przygotowane bałkańskie menu
-> Rakija w barze

✔ Sen Pszczoły, Inżynierska 3, Warszawa
✔ Start: 21:00
✔ Koniec: to zależy tylko od Was… :)

=========
BILETY
=========

-= Przedsprzedaż =-
Specjalna oferta przedsprzedaży – 100 biletów w cenie 15zł do zakupienia na allegro:
>> PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA <<

-= W dniu imprezy =-
bilety w cenie 20zł
Ilość biletów ograniczona, dlatego polecamy przybyć wcześniej :)

======================================

>> SARAKINA <<
Zespół SARAKINA to polsko-bułgarsko-czeska grupa muzyczna łącząca muzykę bałkańską z folkiem, jazzem i world music. Kompozycje i aranżacje z wpływami bułgarskiej muzyki ludowej, klasycznej jak i z elementami improwizacji jazzowej przenoszą klimaty etniczne do muzyki artystycznej. Zespół tworzą profesjonalni muzycy, absolwenci wyższych szkół muzycznych, grający na takich instrumentach jak: akordeon, klarnet, kontrabas, kaval, dudy, tupan, tabmura. Grupa koncertuje od 1999 roku.


About Maciej Suchorabski

KOMENTARZE