Home / Gospodarka / Handel / Promocja macedońskiego wina „Stobi” na rosyjskich targach PROD EXPO

Promocja macedońskiego wina „Stobi” na rosyjskich targach PROD EXPO

stobi.preventus.mk

Winiarnia „Stobi” po raz drugi zaprezentuje swoje wina na największych 18. Międzynarodowych Targach Przemysłu Spożywczego PROD EXPO w Rosji.

Dla winiarni Stobi wydarzenie to jest doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje wina klientom z całego świata.

Podczas największych targów w Rosji prezentowane są alkohole, napoje, żywność, sery i inne produkty spożywcze. Na tegorocznych targach będzie ponad 2 tys. stoisk z Rosji, Europy Centralnej i Południowej – twierdzi Jadranka Karik Kimovska, dyrektor komercyjny firmy „Stobi”.

PROD EXPO będzie trwało przez pięć dni, od 11-ego do 15-ego lutego. Przewiduje się, że na na tegoroczne targi przybędzie od 50 do 60 tys. uczestników, a wśród nich specjaliści ds. żywności i napojów, producenci, właściciele sieci marketów, dystrybutorzy i inni.

Winiarnia „Stobi” w 2013 roku weźmie udział w wielu tego rodzaju targach i spotkaniach biznesowych. Kolejne wydarzenie już 21-ego lutego – Belgradzkie Targi Turystyki podczas, których odbędą się również targi wina.

Udział winiarni „Stobi” w PROD EXPO został dofinansowany przez Ministerstwo Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Wodnej Republiki Macedonii oraz  przez Macedońsko-Rosyjską Izbą Handlową.

Źródła: plusinfo.mk, preventus.mk.

About Justyna Irla

KOMENTARZE