Home / Bałkany / Czarnogóra / Regent Porto Montenegro na liście najlepszych hoteli według Condé Nast Traveller
regent porto montenegro - portomontenegro.com

Regent Porto Montenegro na liście najlepszych hoteli według Condé Nast Traveller

Hotel Regent Porto Montenegro został umieszczony na liście najlepszych hoteli SPA według rosyjskiej edycji prestiżowego magazynu, Condé Nast Traveller. Hotel Regent jest jedynym obiektem z regionu, który znalazł się na oficjalnej liście, obok takich marek hotelowych jak Four Seasons Bahrain z Bahrajnu, Urso Hotel&Spa z Madrytu, Inala Beach House na wyspie Phuket z Tajlandii i Mandarin Oriental z Turcji.
– To zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych i zostać zauważonym na jednym z podstawowych rynków docelowych i to przez magazyn, który ma status głównego przewodnika i kreatora trendów dla turystów, a który poszukuje luksusu w nowopowstających miejscach, poinformowano z zarządu hotelu Regent Porto Montenegro.
Condé Nast Traveller jest prestiżowym magazynem, który jest przez czytelników, mogących pozwolić sobie na ekskluzywne podróże, postrzegany jako jeden z najlepszych przewodników hotelowych i turystycznych.

Źródło: montenegro.travel

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE