Home / Bałkany / BiH / Sarajewo: zamów jedzenie online!

Sarajewo: zamów jedzenie online!

W październiku 2011 r. firma Leftor uruchomiła w Tuzli serwis gastronomiczny „Tanjir.ba” oferujący zamawianie jedzenia przez Internet. Od 1 lutego 2012 r. szerzy swoje usługi również na terenie Sarajewa.
Tanjir.ba jest jedynym serwisem w BiH, który oferuje tego typu usługi. W mniej niż trzy miesiące od uruchomienia oferty w Tuzli zyskał ogromną popularność, przez co firma postanowiła rozszerzyć swoje usługi o dziesięć sarajewskich restauracji i 260 nowych dań.
Tanja Madžarević, lider zespołu pracującego nad projektem Tanjir.ba, wyjawiła, że celem serwisu  jest wypromowanie wysokiej jakości restauracji przez zamieszczenie ich oferty w jednym miejscu, dzięki czemu potencjalni klienci w szybszy i łatwiejszy sposób zyskują dostęp do ich usług, nie ruszając się z domu. Nie muszą też zapamiętywać numerów telefonów restauracji ani wydawać pieniędzy na zbędne połączenia, gdyż dzięki portalowi i dwóm kliknięciom mogą zamówić wybrany posiłek.
Na liście sarajewskich partnerów Tanjir.ba znalazła się ćevabdžinica „Mrkva”, która jako pierwsza podpisała kontrakt z firmą Leftor, uznawszy, że jest to idealny sposób na promocję. Wkrótce jej śladem poszły restauracja chińska, bar mleczny „FAN Ferhatović”, pizzeria „Mutvak”, libańska restauracja „Global Food Safari” oraz kilka innych.

Tekst: cafe.ba, tłum. i red. Zuzanna Głowacka

About Zuzanna Głowacka

Absolwentka gdańskiej slawistyki, wciąż próbuje się zmusić do zakończenia magisterskiej przygody z europeistyką. Zajmuje się tłumaczeniami i współczesną literaturą bośniacką. Aktualnie mieszka i studiuje w Sarajewie.
KOMENTARZE