Home / Bałkany / BiH / Sarajewska agencja reklamowa stworzyła pierwszą reklamę 3D w BiH
Madame Tussauds New York Opens 4D Theater

Sarajewska agencja reklamowa stworzyła pierwszą reklamę 3D w BiH

Pierwszy sarajewski multipleks kinowy, w przeddzień swojej czwartej rocznicy zaprezentuje pierwszą krajowej produkcji reklamę 3D. Multipleks Cinema City rozpoczął projekcję filmów w technologii 3D 21 listopada 2010 r. a do teraz wyświetlono ponad sto tytułów w 3D, które miało okazję obejrzeć ponad 180 tys. odwiedzających.

W nowym tygodniu filmowym, od 18 lipca, bezpośrednio przed każdą produkcją goście będą mieli okazję obejrzeć pierwszą reklamę w technice 3D stworzoną w Bośni i Hercegowinie.

Kreatywna grupa z sarajewskiej agencji reklamowej Fabrika stoi za realizacją spotu reklamowego, który pod względem wizualnym i technicznym nie odstępuje od największych standardów światowych. Mowa o krótkim filmie animowanym, który poprzez krótki przegląd historii sarajewskiej pop-rock szkoły prezentuje Radio Sarajevo, jednego z partnerów medialnym Cinema City.

Dzięki temu dla multipleksu kinowego Cinema City otworzyła się szansa na techniczny postęp wiadomości wideo, możliwości ukazały się także pozostałym partnerom i klientom, którzy korzystają z zalet reklamowania się w salach kinowych. Przekonani są, że nowe formy komunikacji, takie jak reklamy 3D spotkają się z zadowoleniem licznej publiczności.

Źródło: seebiz.net

About Dorota Wojciechowska

Zakochana w Dalmacji i chorwackim Wybrzeżu Adriatyckim. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz filologii chorwacko-serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie stypendystka i studentka kroatystyki na Uniwersytecie w Splicie. Uwielbiająca wszelkiego rodzaju podróże, licencjonowana pilot wycieczek zagranicznych i rezydent.
KOMENTARZE