Home / Bałkany / Czarnogóra / Sea Dance Festival czyli EXIT już nie tylko w Serbii
exit adventure - exitfest.org

Sea Dance Festival czyli EXIT już nie tylko w Serbii

Kolejna edycja festiwalu EXIT odbędzie się w dniach 10-17 lipca 2014 roku, ale po raz pierwszy program obejmuje oprócz Serbii, także Czarnogórę. Na oficjalnej stronie EXIT poinformowano, że w obrębie murów Twierdzy Petrowaradinskiej impreza będzie trwała od 10-13 lipca przyszłego roku, po czym przeniesie się Czarnogóry, gdzie potrwa od 13-17 lipca 2013 roku. Jak ogłosili organizatorzy, z okazji 15 edycji festiwalu EXIT postanowiono zaoferować gościom EXIT Adventure: siedmiodniową lipcową przygodę w dwóch krajach.
EXIT festiwal, odbędzie się jak zwykle w twierdzy Petrovaradin na przedmieściach Nowego Sadu, natomiast morska wersja festiwalu: Sea Dance Festival, na jednej z najpiękniejszych plaż Adriatyku. EXIT Adventure czyli połączenie obu festiwali, z centralnymi wydarzeniami na plaży Jaz w Czarnogórze, cyklem imprez na Wielkiej Plaży oraz na starym mieście Budwy i Kotoru organizatorzy reklamują jako siedem dni najlepszej letniej zabawy.
Do końca tego roku mają być znani pierwsi wykonawcy EXIT Adventure, ogłoszono na stronie internetowej festiwalu (www.exitfest.org).

Źródło: montenegro.travel; exitfest.org

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE