Home / Gospodarka / Infrastruktura / Serbia: Jet Airways wprowadza letnie loty do Dubrownika, Splitu i Puli

Serbia: Jet Airways wprowadza letnie loty do Dubrownika, Splitu i Puli

Podróżni, którzy zamierzają spędzić wakacje w Dubrowniku, Splicie lub Puli będą mogli dotrzeć tam także samolotami linii Jat Airways z Belgradu. Pierwszy wakacyjny lot do Dubrownika zrealizowany zostanie już w piątek 15 czerwca. Dzień później wystartuje samolot do Puli, a 2 lipca, po 20 latach, samolot do Splitu.
Wakacyjne samoloty z Belgradu do Dubrownika będą startowały trzy razy w tygodniu – w środę, piątek i niedzielę aż do 28 września. Do Puli będzie można polecieć we wtorki i soboty. Jat Airways latał już na linii Belgrad-Pula w 2008 i 2009 roku. Ostatni samolot do Puli w sezonie wakacyjnym poleci 15 września.
Po ponad 20 latach Jat Airways wznowi także loty do Splitu. Samoloty z Belgradu będą lądowały w Splicie w każdy poniedziałek i czwartek aż do 27 września. Od 1 czerwca, również po 20 latach, loty na linii Split-Belgrad wznowiły chorwackie linie lotnicze Croatia Airlines (o czym już pisaliśmy).
Cena biletu w obie strony do Dubrownika wynosi 101, do Puli 109, a do Splitu 110 EUR. Samoloty do Chorwacji będą odlatywały z Terminalu 1. na belgradzkim lotnisku im. Nikoli Tesli.

 

Źródło: blic.rs, tanjug.rs

 

About Katarzyna Ingram

KOMENTARZE