Home / Polityka / Serbia: Tadić podpisał się pod listą wyborczą

Serbia: Tadić podpisał się pod listą wyborczą

Przewodniczący Partii Demokratycznej (DS) Boris Tadić podpisał się pod listą „Wybór lepszego życia – Boris Tadić” przygotowaną w związku z wyborami parlamentarnymi zaplanowanymi na 6 maja 2012 roku, która – jak ogłosiła partia – zapewni obywatelom otwarcie nowych możliwości.
Wspierając listę „Wybór lepszego życia – Boris Tadić”, prezydent Serbii podkreślił, że nadchodzące wybory są wyborem przyszłości, a także realizacji nowych perspektyw, które – z uwagi na uzyskanie statusu kandydata do UE – stoją przed krajem otworem.
– Partia Demokratyczna i lista „Wybór lepszego życia – Boris Tadić” zapewni mieszkańcom wiarygodny plan, który umożliwi stworzenie nowych możliwości wszystkim naszym obywatelom i przedstawi listę odpowiedzialnych ludzi, którzy mogą ten plan przeprowadzić – oznajmił prezydent.
Lista kandydatów do wyborów parlamentarnych „Wybór lepszego życia – Boris Tadić” jest utworzona wspólnie z partiami, z którymi demokraci podzielają te same wartości i cele programu, oraz z którymi chcą w przyszłości kontynuować proces integracji europejskiej, reform i modernizacji Serbii.

Źródło: novosti.rs

About Katarzyna Ingram

KOMENTARZE