Home / Bałkany / Czarnogóra / Steven Seagal otworzy w Czarnogórze szkołę sztuk walki
steven seagal - taratur.com

Steven Seagal otworzy w Czarnogórze szkołę sztuk walki

Słynny amerykański aktor i muzyk, Steven Seagal, został właścicielem luksusowego apartamentu w kompleksie Dukley Gardens na Zavali. Na spotkaniu zorganizowanym dla mediów, gwiazdor Hollywood, który z rodziną spędza wakacje w tym prestiżowym ośrodku poinformował, że zamierza również zaangażować się w rozwój dziedziny, która uczyniła go sławnym, a mianowicie w sporty walki. Zapowiedział, że przy współpracy z Dukley Gardens, powstanie w Budwie szkoła sztuk walki, która będzie nosiła jego imię. Według niego przyczyni się to do jeszcze dynamiczniejszego rozwoju lokalnej społeczności.
Aktor kina akcji po raz pierwszy przyjechał do Czarnogóry na początku sierpnia i był gościem jednego z luksusowych apartamentów kompleksu na Zavali. Przy tej okazji ogłosił zamiar inwestowania w Czarnogórze, ponieważ, jak powiedział, poznał jakość i wartość marki Dukley. Seagal przyznał również, że jest zachwycony ofertą turystyczną i naturalnym pięknem kraju.
Dukley Gardens kontynuuje udany sezon pod względem sprzedaży i potwierdza swoją pozycję wiodącej marki luksusowych nieruchomości w Czarnogórze. Łączna wartość sprzedanych mieszkań, tylko w ciągu ostatnich trzech miesiącach, wyniosła ponad 10 mln euro. Informacja ta jest jednocześnie potwierdzeniem dobrej strategii rozwoju marki Dukley i jej pozycji na rynku.
Po otwarciu pierwszej części prestiżowego kompleksu na Zavali, prezentacji w Mediolanie, wydarzeniach promujących obiekt i przyznaniu znaczącej nagrody – World’s Finest Clubs, Dukley Gardens kontynuuje pracę przy pozyskiwaniu renomowanych zagranicznych gości. We wrześniu przewiduje się przyjazd około pięćdziesięciu włoskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z marką.

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE