Home / Gospodarka / Infrastruktura / Turcja: Nowe połączenia THY

Turcja: Nowe połączenia THY

Do rozkładu lotów Tureckich Linii Lotniczych (Türk Hava Yolları, THY) dojdzie 7 nowych destynacji. Obecnie THY dociera do 209 miejsc w 92 krajach świata. Taki rozkład lotów sprawia, że THY posiada w skali świata 5-tą pod względem wielkości sieć połączeń.

Nowe destynacje THY to: Buenos Aires (Argentyna), Sebha (Libia), Niamey (Niger), Wagadugu (Burkina Faso), Isfahan (Iran) oraz Jaunde i Duala (Kamerun).

Połączenia do Buenos Aires startują od 11 grudnia; w ciągu tygodnia będą odbywały się 4 loty z Turcji do Argentyny (wtorek, czwartek, piątek i niedziela) oraz 4 loty z Argentyny do Turcji (poniedziałek, czwartek, piątek i niedziela).

Przelot i powrót na trasie Stambuł-Sao Paolo-Buenos Aires, wraz z wliczonymi podatkami, może kosztować od 499 euro.

Sebha jest czwartą destynacją THY w Libii. Loty tam, realizowane w obie strony 3 razy w tygodniu, ruszą 13 grudnia. Wyjściowa cena to ok. 365 euro

Loty, w cenie od 219 euro, na linii Stambuł-Niamey-Wagadugu-Stambuł, także realizowane 3 razy w tygodniu, wyruszą 15 grudnia.

Isfahan jest piątą destynacją THY do Iranu, po miastach takich, jak Teheran, Tebriz, Meszhed, Sziraz. Loty, w cenie od 99 euro, ruszą 20 grudnia i będą realizowane w obie strony 2 razy w tygodniu.

Do 2 nowych destynacji w Kamerunie samoloty THY ruszą po raz pierwszy 21 grudnia i będą latały 4 razy w tygodniu, a cena za lot wyniesie od 494 euro.

Źródła: cnnturk.com, aa.cm.tr

About Julia Krajcarz

KOMENTARZE