Home / Gospodarka / Inwestycje / Turcja: Yapı Kredi oficjalnym sponsorem Champions League

Turcja: Yapı Kredi oficjalnym sponsorem Champions League

Turecki bank Yapı Kredi stał się oficjalnym bankiem największej na świecie organizacji piłki nożnej UEFA Champions League. Po raz pierwszy w historii turecki bank będzie sponsorem tak prestiżowej instytucji sportowej na okres 3 lat.

– Piłka nożna to nie tylko gałąź sportu. Uważamy za niezwykle istotne, że będziemy mogli umieścić swoją markę na imprezach sportowych rozgrywanych w różnych krajach – powiedział dyrektor wykonawczy Yapı Kredi Faik Açıkalın.

Yapı  Kredi dąży do doskonałości w każdej dziedzinie. Bank w ciągu najbliższych 3 lat chce angażować się w rozmaite inicjatywy w celu zwiększenia zainteresowania piłką nożną wśród swoich pracowników, klientów i całego społeczeństwa tureckiego.

Źródło: ekonomi.haberturk.com, ekonomi.milliyet.com.tr, turkiyesporgazetesi.com

About Katarzyna Glinko

Absolwentka politologii i stosunków międzynarodowych, stypendystka programu Socrates Erasmus w Turcji. Mieszkała w Stambule, gdzie studiowała Business & International Relations na İstanbul Kültür Üniversitesi. Miłośniczka dalekich i bliskich podróży, uwielbia odkrywać nowe miejsca, ale też wracać do tych ukochanych. Jest autorką przewodnika "Stambuł i europejska część Turcji".
KOMENTARZE