Home / Gospodarka / Inwestycje / Tureckie przedsiębiorstwo Arma System Control rozpoczyna działalność w Kosowie

Tureckie przedsiębiorstwo Arma System Control rozpoczyna działalność w Kosowie

Kompania Arma System Control ze Stambułu, oferująca systemy monitoringu i ochrony instytucji, prywatnych posesji i parkingów, rozszerzyła swoją działalność na Bałkanach, poprzez firmę Armakos z Prisztiny, która jest wyłącznym dystrybutorem ich produktów w Kosowie.

Przedstawiciele tureckiego przedsiębiorstwa uważają że Kosowo jest odpowiednim miejscem na inwestycje i dzięki swojemu położeniu, umożliwi rozszerzenie działalności nie tylko na Bałkanach, ale także w Europie.

- Naszym celem jest wprowadzenie produktów na rynek kosowski oraz za pośrednictwem tego przedstawicielstwa, rozpocząć działalność w innych państwach w regionie i poza nim. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i przyniesie wiele korzyści obu stronom, powiedział przedstawiciel tureckiej kompanii i właściciel Armakosu, Bashkim Rama.

Arma System Control powstała 10 lat temu w Stambule. Obecnie prowadzi działalność w krajach takich jak Włochy, Rumunia, Algieria, Gruzja, Iran, Kirgizi, Turkmenistan, Ukraina, Azerbejdżan.

 

Źródło: kosovapress.com, dukagjini.com

About Sylwia Zapalska

KOMENTARZE