Home / Polska i Bałkany / Ucz się serbskiego – wiosenny kurs językowy
pravopis-3

Ucz się serbskiego – wiosenny kurs językowy

Ucz się serbskiego – wiosenny kurs językowy pod patronatem balkanistyka.org i Konsulatu Honorowego Republiki Serbii w Katowicach

Zapraszamy na wiosenną edycję kursu języka serbskiego!

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja kursu języka serbskiego, nad którą patronat objął strona balkanistyka.org i Konsulat Honorowy Republiki Serbii w Katowicach z siedzibą w Czeladzi.

Poprzednie edycje w roku 2014 i 2015 cieszyły się sporym zainteresowaniem, dlatego już wkrótce otwieramy kolejną grupę dla nowych kursantów. Oferta skierowana jest do osób początkujących, bez znajomości języka serbskiego (wciąż jednak trwa kurs zaawansowany, więc można także dołączyć do już istniejącej grupy).
Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu (90 min.) we wtorki od godz. 18:00. Miejsce: Katowice, ul. Moniuszki 7.
Kurs poprowadzi pan Srdjan Papić, który od sześciu lat pracuje jako lektor języka serbskiego na Uniwersytecie Śląskim i Jagiellońskim.
Planowane rozpoczęcie kursu: 8 marca 2016 r.
Czas trwania: do końca czerwca 2016 r. (z możliwością kontynuacji nauki od jesieni 2016 r. – po przerwie wakacyjnej).
Cena 130 – 150 zł / miesiąc (cena jest uzależniona od ilości uczestników kursu – im więcej osób, tym niższa cena)
(cena obejmuje 4 lekcje miesięcznie po 90 min. każda).
Zgłoszenia do 5 marca 2016 r. na srdanpapic@gmail.com

Miejsce zajęć: Katowice, ul. Moniuszki 7.
Dzień: każdy wtorek, godz. 18:00 – 19:30.
Podręczniki i materiały do nauki są udostępniane przez lektora drogą elektroniczną.

Co o kursie mówią jego uczestnicy:

Uważam, że kurs języka serbskiego prowadzony przez pana Srdjana Papića jest niezwykle profesjonalny. Pan Srdjan jest świetnym dydaktykiem, pięknie tłumaczy zawiłości serbskiego, ale przede wszystkim ma niezwykłą cierpliwość do kursantów, którzy uporczywie a nawet złośliwie powtarzają te same błędy. Półtorej godziny mija bardzo szybko i pozostaje żal, że następna lekcja dopiero za tydzień.
Katarzyna Awdziewicz – Rott z zawodu nauczycielka języka polskiego,obecnie zatrudniona w Pracowni Zarządzania Wiedzą jako dyrektor zarządzający, odpowiedzialna za merytoryczna wartość szkoleń oraz za pozyskiwanie funduszy europejskich, współpraca z Wyższą Szkołą Biznesu oraz Uniwersytetem Śląskim

Szczerze polecam zajęcia z języka serbskiego z panem Srdjanem. Gwarantują one szybki postęp, sprawne zapoznanie się z regułami gramatyki, nawet tymi trudnymi. Dużo ciekawostek z kontekstu historycznego i kulturowego. Poprzez dynamiczną formę dopingują do mówienia. Myślę, że odnajdą się w kursie zarówno osoby całkiem początkujące jak i zaawansowane.
Jarosław Kmieć – student farmacji

KOMENTARZE